ANTIVEŠ

Představujeme naši novinku, která si klade za cíl totální a rychlou likvidaci vši dětské a poskytnout pokožce dítěte potřebnou ochranu v podobě prevence.

CELÝ ČLÁNEK

 

Rychlé odstranění klíštěte – záruka minimalizace možnosti nakažení

Obava z přenosu infekce lymské boreliózy nebo klíšťové encefalitidy je na místě. Zatímco boreliózu přenáší i bodavý hmyz, (například neoblíbený otrava letních večerů pod širákem – komár), encefalitida je přenášená pouze klíšťaty a to způsobem ze zvířete na člověka.

CELÝ ČLÁNEK

 

MAST x KRÉM x GEL znáte rozdíl???

Mast je mastná, krém ne...tak jednoduché to zase není :) V tomto článku vám přiblížíme rozdíly mezi základními produkty na trhu, jejich výrobu a PŘEDEVŠÍM SLOŽENÍ!

CELÝ ČLÁNEK

 

OPRUZENINY nejsou narozeniny

Oblíbené téma maminek miminek po celém světě...aneb úsloví HEBKÝ, JAKO DĚTSKÁ PRDELKA dostává v případě opruzeného dětského zadečku nový rozměr. Ale opruzená, podrážděná, atopická, senzitivní pokožka není jen případ pro maminky miminek. I řadu dospělých trápí VLCI nebo ekzém.

CELÝ ČLÁNEK

 

Střeva jako DRUHÝ mozek

Věděli jste, že střeva - trávicí orgány - jsou obaleny sta miliony nervových buněk? Ani mícha neobsahuje tolik neuronů...Přímé napojení trávicího systému na mozek je dokázáno mnoha studiemi, situace ve střevech ovlivňuje naši náladu a pocity. Jednoduše řečeno - střeva jsou DRUHÝ MOZEK a to zcela AUTONOMNÍ!

CELÝ ČLÁNEK

 

STARŠÍ ČLÁNKY  »

 

ZPRÁVA

Název firmy: VAKOS XT a.s.

vedená v obchodním rejstříku Městského obvodu v Praze oddíl B, vložka 5291

Sídlo firmy a korespondenční adresa:

Pernerova 28a

186 00 Praha 8

Fakturační údaje:

IČ: 25656180

DIČ: CZ25656180

Vaše dotazy, připomínky, návrhy zasílejte: Obchodní oddělení obchod@vakosxt.cz

Objednávky na telefonním čísle:
Telefon: +420 224 819 367 

Fax: + 420 222 327 126

 

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE?

Napište nám svou e-mailovou adresu a už Vám žádné novinky neuniknou.

Dovolujeme si Vás upozornit, že zadáním svého e-mailu ve formuláři ZPRÁVA nebo pro ODBĚR NOVINEK souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů dle GDPR - infomrace ZDE!