O NÁS

Působíme v České republice od 1. 4. 1998 a svou činnost zaměřujeme na oblast farmacie, kosmetiky, doplňků stravy, s nimi spojený výzkum, vývoj a poradenskou činnost. Hlavním cílem naší společnosti je důraz na kvalitu s využitím nejlepších surovin a symbióza mezi farmaceutickými aspekty výrobků a čistě přírodními produkty. 

Aktivně pracujeme na vývoji prostředků  v rámci boje proti CBRNe (Chemical, Biological, Radio-logical, Nuclear, Explosive)

 

VAKOS XT a.s. has been operated in the Czech Republic since April 1, 1998 and focuses on pharmacy, cosmetics, food supplements, research, development and consulting. The main goal of our company is the emphasis on quality using the best raw materials and the symbiosis between the pharmaceutical aspects of products and purely natural products.

 

VAKOS XT a. s.

Rychlé odstranění klíštěte – záruka minimalizace možnosti nakažení

Obava z přenosu infekce lymské boreliózy nebo klíšťové encefalitidy je na místě. Zatímco boreliózu přenáší i bodavý hmyz, (například neoblíbený otrava letních večerů pod širákem – komár), encefalitida je přenášená pouze klíšťaty a to způsobem ze zvířete na člověka.

MAST x KRÉM x GEL znáte rozdíl???

Mast je mastná, krém ne...tak jednoduché to zase není :) V tomto článku vám přiblížíme rozdíly mezi základními produkty na trhu, jejich výrobu a PŘEDEVŠÍM SLOŽENÍ!

OPRUZENINY nejsou narozeniny

Oblíbené téma maminek miminek po celém světě...aneb úsloví HEBKÝ, JAKO DĚTSKÁ PRDELKA dostává v případě opruzeného dětského zadečku nový rozměr. Ale opruzená, podrážděná, atopická, senzitivní pokožka není jen případ pro maminky miminek. I řadu dospělých trápí VLCI nebo ekzém.

 

další články
ZPRÁVA

Název firmy: VAKOS XT a.s.

vedená v obchodním rejstříku Městského obvodu v Praze oddíl B, vložka 5291

Sídlo firmy a korespondenční adresa:

Pernerova 28a

186 00 Praha 8

Fakturační údaje:

IČ: 25656180

DIČ: CZ25656180

Vaše dotazy, připomínky, návrhy zasílejte: Obchodní oddělení obchod@vakosxt.cz

Objednávky na telefonním čísle:
Telefon: +420 224 819 367 

Fax: + 420 222 327 126

 

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE?

Napište nám svou e-mailovou adresu a už Vám žádné novinky neuniknou.

Dovolujeme si Vás upozornit, že zadáním svého e-mailu ve formuláři ZPRÁVA nebo pro ODBĚR NOVINEK souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů dle GDPR - infomrace ZDE!