KOSMETIKA a DOPLŇKY STRAVY

Kosmetika, která skutečně pomáhá a to především díky absenci konzervačních látek, parfemace a "leštidel  na kopyta"? Doplňky stravy v podobě tablet, které obsahují skutečně to, co mají?
 
Co je pro nás zásadní při výrobě kosmetiky? Velmi precizně vybíráme suroviny, které jsou základním kamenem každého výrobku. Dbáme na kvalitní tradiční receptury, ověřené v našich akreditovaných laboratořích - každý výroběk podstupuje pečlivý proces testů. V laboratořích děláme testy pro různé státní instituce, garantujeme vám tedy vysokou kvalitu každého našeho produktu.
 
Jsme farmaceutická firma, naši laboranti a pracovníci jsou vystudovanými chemiky a díky tomu dokážeme připravit recepturu, která chemie v negativním slova smyslu obsahuje co nejméně. Výrobky jsou bez zbytečných konzervačních látek a bez přidané parfemace, takže například krémy sice nevoní po mandarinkách, ale díky tomu nedráždí pleť. 
 
S výrobky naší firmy se můžete setkat v lékárnách, nebo si je můžete objednat domů přímo z našeho e-shopu. Mějte, prosíme, trpělivost, e-shop doplňujeme a přiravujeme k provozu. Výčet výrobků níže je informační, všechny budou k objednání v brzské době v našem novém e-shopu. Děkujeme za pochopení! 
 
ZPRÁVA

Název firmy: VAKOS XT a.s.

vedená v obchodním rejstříku Městského obvodu v Praze oddíl B, vložka 5291

Sídlo firmy a korespondenční adresa:

Pernerova 28a

186 00 Praha 8

Fakturační údaje:

IČ: 25656180

DIČ: CZ25656180

Vaše dotazy, připomínky, návrhy zasílejte: Obchodní oddělení obchod@vakosxt.cz

Objednávky na telefonním čísle:
Telefon: +420 224 819 367 

Fax: + 420 222 327 126

 

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE?

Napište nám svou e-mailovou adresu a už Vám žádné novinky neuniknou.

Dovolujeme si Vás upozornit, že zadáním svého e-mailu ve formuláři ZPRÁVA nebo pro ODBĚR NOVINEK souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů dle GDPR - infomrace ZDE!