NAŠE NOVINKY

ČTYŘIADVACÍTKA "24" KRÉM 

OBLÍBENÝ KRÉM ČTYŘIADVACÍTKA s obsahem včelího vosku a koloidního stříbra (!bez parfemace!), určený ke zvláčnění a zjemnění pokožky celého těla a velmi lehce roztíratelný BUDE BRZY NA NAŠEM E-SHOPU V NOVÝCH OBALECH A VARIANTÁCH: 

- 24 s CBD - s obsahem přírodního cannabidiolu, včelího vosku, koloidního stříbra, určený k regeneraci - napomáhá ke zklidnění pokožky celého těla. 

- 24 s KYSELINOU HYALURONOVOU - vyvážené složení všech tří forem kyseliny hyaluronové (Hyaluron Acid, HySilk, HyActive), včelího vosku a koloidního stříbra, určený ke zvláčnění, hydrataci a zjemnění pokožky celého těla. 

- 24 s KOLOIDNÍM STŘÍBREM - se zvýšeným obsahem koloidního stříbra, včelího vosku, určený k regeneraci a ochraně pokožky celého těla před nepříznivými vlivy.

- 24 s BETAGLUKANEM - s obsahem betaglukanu, včelího vosku a koloidního stříbra, určený k ochraně pokožky, podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, zpomaluje stárnutí pokožky.

VÍCE ZDE!

 

ANTIVEŠ VAKOS XT - ČISTĚ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVEK NA LIKVIDACI VŠI DĚTSKÉ 

Veš dětská je postrach každého dětského kolektivu! Přípravek ANTIVEŠ je vyroben výhradně ze surovin rostlinného původu a tím je maximálně šetrný k citlivé pokožce dětské hlavy. Glycerin i gerániová silice, obsažená v přípravku umožňují opakovanou aplikaci bez rizika podráždění nebo alergických reakcí. 

Přípravek likviduje vši ve všech vývojových stádiích - hnidy, nymfy i dospělé vši tím, že je zcela a bezprostředně po aplikaci vysuší. Také má preventivní účinky a odpuzuje vši.

Způsob použití: Před použitím protřepejte. Poté sejměte kryt dávkovače a opakovaným stlačováním tlačítka opatrně a pečlivě naneste na veškerou pokožku hlavy porostlou vlasy. Při aplikaci chraňte oči. Po ukončení aplikace přípravku nasaďte na lahvičku opět kryt rozprašovače. Doba působení je 2 až 5 hodin, za dalších 8-10 hodin se doporučuje aplikaci ještě jednou opakovat.

Prevence: přibližně dva dny veš přípravek z pokožky „cítí“, je tedy vhodné při oznámení výskytu vší, použít přípravek preventivně. Mezi další zásady prevence patří:

Upozornění: Přípravek je vyroben výhradně ze surovin rostlinného původu a je maximálně šetrný k pokožce vlasové části hlavy. Přesto zabraňte kontaminaci očí a rtů. Vlastnosti uvedeného výrobku splňují základní požadavky dle NV č. 336/2004 Sb., v platném znění a uvedených technických norem a předpisů. Za podmínek obvyklého, výrobcem určeného použití je výrobek bezpečný. Vlastnosti, typ, charakter a parametry přípravku vyhovují účelu použití a jsou v souladu se současnými odbornými poznatky.

VÍCE ZDE!

 

MUKOSEPTONEX

Nosní kapky obsahující povrchově aktivní antiseptikum vhodné v uvedené koncentraci k delšímu podávání při dezinfekci sliznic horních cest dýchacích.

MUKOSPTONEX zakoupíte ve své lékárně! Mukoseptonex je registrovaný léčivý přípravek, který je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Mukoseptonex musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. 

 

TICK OFF - přípravek k usnadnění odstranění přisátého i lezoucího klíštěte 

Objevili jste na sobě, na svém dítěti NEBO DOMÁCÍM MAZLÍČKOVI klíšťata? Nevíte si rady? Chcete účinnou pomoc při jejich likvidaci bez rizika nákazy?

TICK OFF je ideální pomocník pro snadné odstranění přisátého i lezoucího klíštěte. Jedna - dvě kapky přípravku na klíště = snadné vyjmutí pomocí pinzety.

Přípravek díky vysoké schopnosti vázat vodu (schopnost dehydratace) po nakápnutí na klíště dokonale vysuší povrch klíštěte a naváže do sebe veškeré tekutiny, které klíště vylučuje, a klíště „potáhne“ „celuloidovým“ filmem (nitrocelulóza), klíště je tak zcela zneschopněno v pohybu a jakékoliv činnosti a lze jej jednoduše odstranit např. pinzetou.

Jako prevenci použijte TICK OFF - odpuzovač, který je na přírodní bázi a je vhodný i pro citlivou dětskou pokožku.

PŘEČTĚTE SI NÁŠ ČLÁNEK!

PŘIPRAVTE SE NA POBYT V TRÁVĚ, V LESE, U VODY:

TICK OFF - usnadňovač odstranění klíšťat

TICK OFF - odpuzovač

PŘÍBALOVÁ INFORMACE

 

ZPRÁVA

Název firmy: VAKOS XT a.s.

vedená v obchodním rejstříku Městského obvodu v Praze oddíl B, vložka 5291

Sídlo firmy a korespondenční adresa:

Pernerova 28a

186 00 Praha 8

Fakturační údaje:

IČ: 25656180

DIČ: CZ25656180

Vaše dotazy, připomínky, návrhy zasílejte: Obchodní oddělení obchod@vakosxt.cz

Objednávky na telefonním čísle:
Telefon: +420 224 819 367 

Fax: + 420 222 327 126

 

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE?

Napište nám svou e-mailovou adresu a už Vám žádné novinky neuniknou.

Dovolujeme si Vás upozornit, že zadáním svého e-mailu ve formuláři ZPRÁVA nebo pro ODBĚR NOVINEK souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů dle GDPR - infomrace ZDE!