O FIRMĚ VAKOS XT a.s.

Společnost VAKOS XT a. s. působí v České republice od 1. 4. 1998. Své aktivity směřuje především do oblasti výroby a kontroly farmaceutických produktů - léčivých přípravků, léčivých a pomocných látek, galenických přípravků, farmaceutických surovin, zdravotnických prostředků, homeopatických přípravků, dále je předmětem činnosti společnosti výroba kosmetických přípravků, doplňků stravy a vybraných prostředků a služeb CBRNe.

Výzkum a vývoj související s uvedenými výrobními aktivitami je realizován jak vlastními zaměstnanci, tak spoluprací s vysokými školami, výzkumnými ústavy a dalšími výzkumnými a vývojovými pracovišti.

Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2008, 14 001: 2004, dále certifikátu SVP pro výrobce humánních léčivých přípravků v rozsahu nesterilní výroby kapalných léčivých látek, vaginálních kuliček (globulí), kapalných homeopatických přípravků, certifikátu výrobce léčivých látek a certifikátu o splnění podmínek SVP kontrolní laboratoře pro zkoušení léčiv.

Součástí činnosti VAKOS XT a. s. je minimalizace negativních dopadů činnosti na životní prostředí. Tento cíl je naplňován dodržováním všech právních předpisů týkajících se ochrany životního prostředí a realizací preventivních a hospodárných opatření v oblasti spotřeby a využití energií, surovin a vzniku a využití odpadů.

V současné chvíli pracujeme na zprovoznění e-shopu. Máte-li zájem o nějaký produkt z nabídky, prosíme, kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo mailem přímo paní ředitelku obchodního oddělení Ing. Jiřinu Doležalovou na adrese: j.dolezalova@vakosxt.cz, obratem Vám pošleme ceník výrobků a možnosti objednání. Děkujeme za trpělivost!

 

 

VAKOS XT a.s. has been operating in the Czech Republic since April 1, 1998. Its activities are mainly focused on the production and control of pharmaceutical products - pharmaceuticals, pharmaceuticals and auxiliary substances, galenical preparations, pharmaceutical raw materials, medical devices, homeopathic products, Company activities production of cosmetics, food supplements and selected CBRNe (Chemical, Biological, Radio-logical, Nuclear, Explosive).

Research and development related to the above-mentioned production activities is realized both by its own employees and by cooperation with universities, research institutes and other R & D workplaces.

The company holds the ISO 9001: 2008 certificate, 14 001: 2004, the SVP certificate for manufacturers of human medicines in the range of non-sterile production of liquid pharmaceuticals, vaginal beads (globules), liquid homeopathic preparations, certificate of drug manufacturer and GMP Control laboratories for drug testing.

Part of the VAKOS XT a.s. activity is to minimize negative environmental impacts. This objective is achieved through compliance with all environmental legislation and the implementation of preventive and cost-effective measures in the field of consumption and use of energy, raw materials and the generation and recovery of waste.

KONTAKTUJTE NÁS

ANTIVEŠ

Představujeme naši novinku, která si klade za cíl totální a rychlou likvidaci vši dětské a poskytnout pokožce dítěte potřebnou ochranu v podobě prevence.

Rychlé odstranění klíštěte – záruka minimalizace možnosti nakažení

Obava z přenosu infekce lymské boreliózy nebo klíšťové encefalitidy je na místě. Zatímco boreliózu přenáší i bodavý hmyz, (například neoblíbený otrava letních večerů pod širákem – komár), encefalitida je přenášená pouze klíšťaty a to způsobem ze zvířete na člověka.

MAST x KRÉM x GEL znáte rozdíl???

Mast je mastná, krém ne...tak jednoduché to zase není :) V tomto článku vám přiblížíme rozdíly mezi základními produkty na trhu, jejich výrobu a PŘEDEVŠÍM SLOŽENÍ!

 

další články
ZPRÁVA

Název firmy: VAKOS XT a.s.

vedená v obchodním rejstříku Městského obvodu v Praze oddíl B, vložka 5291

Sídlo firmy a korespondenční adresa:

Pernerova 28a

186 00 Praha 8

Fakturační údaje:

IČ: 25656180

DIČ: CZ25656180

Vaše dotazy, připomínky, návrhy zasílejte: Obchodní oddělení obchod@vakosxt.cz

Objednávky na telefonním čísle:
Telefon: +420 224 819 367 

Fax: + 420 222 327 126

 

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE?

Napište nám svou e-mailovou adresu a už Vám žádné novinky neuniknou.

Dovolujeme si Vás upozornit, že zadáním svého e-mailu ve formuláři ZPRÁVA nebo pro ODBĚR NOVINEK souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů dle GDPR - infomrace ZDE!