O NÁS

Působíme v České republice od 1. 4. 1998 a svou činnost zaměřujeme na oblast farmacie, kosmetiky, doplňků stravy, s nimi spojený výzkum, vývoj a poradenskou činnost. Hlavním cílem naší společnosti je důraz na kvalitu s využitím nejlepších surovin a symbióza mezi farmaceutickými aspekty výrobků a čistě přírodními produkty. 

Aktivně pracujeme na vývoji prostředků  v rámci boje proti CBRNe (Chemical, Biological, Radio-logical, Nuclear, Explosive).

NAŠE VÝROBKY NEJSOU V ŽÁDNÉ FÁZI VÝROBY TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH!

 

VAKOS XT a.s. has been operated in the Czech Republic since April 1, 1998 and focuses on pharmacy, cosmetics, food supplements, research, development and consulting. The main goal of our company is the emphasis on quality using the best raw materials and the symbiosis between the pharmaceutical aspects of products and purely natural products.

 

OUR PRODUCTS ARE NOT TESTED ON ANIMALS

 

VAKOS XT a. s.

MAXILAKT S RAKYTNÍKEM

Malá oranžová bobulka, která se stala pokladem v přírodní kosmetice, přírodních receptech pro zdraví i při užití v kuchyni. Rakytník řešetlákový je původem z Ruska a je nazýván citrónem severu nebo sibiřský zázrak! V tomto článku si přiblížíme, co v sobě tahle malá kulička všechno skrývá a jak jsme se ji rozhodli využít v našich přípravcích my :-)

ANTIVEŠ

Představujeme naši novinku, která si klade za cíl totální a rychlou likvidaci vši dětské a poskytnout pokožce dítěte potřebnou ochranu v podobě prevence.

Rychlé odstranění klíštěte – záruka minimalizace možnosti nakažení

Obava z přenosu infekce lymské boreliózy nebo klíšťové encefalitidy je na místě. Zatímco boreliózu přenáší i bodavý hmyz, (například neoblíbený otrava letních večerů pod širákem – komár), encefalitida je přenášená pouze klíšťaty a to způsobem ze zvířete na člověka.

 

další články

EU vlajka Ministerstvo průmyslu a obchodu logo

VAKOS GynAg – APLIKACE VIII.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Výsledkem řešení projektu bude formulace nového humánního léčivého přípravku určeného k vaginální aplikaci, ve kterém bude jako antimikrobiální substance namísto parabenů použito koloidní kovové stříbro a/nebo nanostříbro.

ZPRÁVA

VAKOS XT a.s.

vedená v obchodním rejstříku Městského obvodu v Praze oddíl B, vložka 5291

Pernerova 28a, 186 00 Praha 8

IČ: 25656180

DIČ: CZ25656180

E-mail: obchod@vakosxt.cz

 

CHCETE RYCHLOU ODPOVĚĎ?

Uveďte v kontaktním formuláři do pole "zpráva" Vaše telefonní číslo a my se obratem ozveme!

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE?

Napište nám svou e-mailovou adresu a už Vám žádné novinky neuniknou.

Dovolujeme si Vás upozornit, že zadáním svého e-mailu ve formuláři ZPRÁVA nebo pro ODBĚR NOVINEK souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů dle GDPR - informace ZDE!